| Paul5000 a întrebat:

Imi puteti spune cum se aseaza esarfa de barbati sub camasa?
Funda, pentru cel mai rapid raspuns bun!

Răspuns Câştigător
| alexmihay92 a răspuns:

Pasul 1: Se descheie nasturele de sus de la camasa si se infasoara esarfa in jurul gatului, pe sub gulerul de la camasa.
Pasul 2: Se tine de capatul din dreapta si se trece peste capatul din stanga.
Pasul 3: Se trage capatul drept in sus prin ochiul format dedesubt.
Pasul 4: Asezati partea care la inceput era in dreapta deasupra partii care la inceput era in stanga si care acum este dedesubt.
Pasul 5: Introduceti esarfa sub camasa, lasand nasturele de sus desfacut. Aranjati cu grija cele doua capete ale esarfei.