| deeadedea2 a întrebat:

HEi TPU! Mi-am comandat de le bestial.ro 2 tricouri marimea S si cand m-a sunat tipul de acolo sa imi confirme comanda a spus ca is potrivite pentru cineva intre 1.58 si 1.62 si eu am 1.67 si nu stiiu ce sa fac ca am dat deja comanda...e ok? O sa imi vina? http://www. bestial.ro/magazin-2-tricouri_cu_formatii-221-tricou_iro n_maiden_trooper_tr_jv_t118.html asta e unul din tricouri va rog sa ma ajutati fuunda

1 răspuns:
| KittyLaura a răspuns:

Eu cred ca o sa-ti vina, parerea mea happy Mai ales ca esti fata si vin altfel pe fete! Sper ca te-am ajutat, o zi buna!