| soraGrime a întrebat:

Deci, mama m-a pus sa aleg intre doua tricouri.
Unul cu Ramones:
http://www.bestial.ro/......l_136.html

Celalalt cu Misfits:
http://www.bestial.ro/......r_105.html

Si nu stiu pe care sa-l aleg.
Voi pe care l-ati alege?

9 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Eu personal l-as alege pe cel cu The Misfits pentru ca ador formatia. Dar si cel cu Ramones e tare. Alege si tu cel care iti place cel mai mult.

| Yukidaruma a răspuns:

Eu as zice cel Ramones, pentru ca al doilea nu stiu e prea...infricosator s zic asa laughing, si exprima exact cea ce nu estiwinking, eu votez pentru primulwinking

| Mayyyyyy a răspuns:

Eu sunt fata dar as spunedaca as fi in locul tau pe primul(parerea mea)

| cupcake02 a răspuns:

Cel cu Misfits arata mai bine, dupa mine. Dar conteaza ce iti place tie cel mai mult. Succes!

| deea07 a răspuns:

Pe al 2-lea, cel cu Misfitsbig grin

| AlissaDăăă a răspuns:

Misfits!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-aş alege pe cel cu Misfits.

| reversethiscurse a răspuns:

Daca as fi in locul tau le.as alege pe amandoua... dar daca ar trebui sa aleg doar unul l.as alege pe cel cu Misfitswinking