| mARY_9420 a întrebat:

Heihappy Voi cu ce va imbracati de >revelion:? Eu m-am gandit la o rochie scurta crem, o vesta cu blanita aceias culoare si cizme peste ghenunchi, ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| NobodyHeree a răspuns:

Este super dragut! Sunt convinsa ca o sa-ti vina minunat! Eu m-am gandit la o rochie scurta (nu stiu ce culoare, ma mai gandesc) si tot asa niste cizme lungi.Nu stiu.mai vedem noi pana atunciwinking
Bafta!

fundita?

4 răspunsuri:
| Anileda a răspuns:

E o alegere foarte buna, imi place combinatia
In genul tau ma imbrac si eu, decat ca am o bluza neagra si niste colanti cu niste cizme aproape de genuchi negre!
Revelion fericit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| Micheille a răspuns:

Eu as zice:Blugi, o bluza de trening, o bluzita roz si niste adidasi eu asa facwinking

| ComicGirl a răspuns:

Chiar e dragut, da` mai iei ceva pe sub vesta? ca sa am imaginea completa in mintehee hee