| girl999 a întrebat:

Buna in ce ar trebui sa ma imbrac de revelion ma gandeam in niste blugi cu taieturi mici si o bluza decoltata stil rochie stramta (culoare roz-mov) cu o cure maro deschis si cizme(negre cu blanita ) ce parere aveti? daca puteti si n iste imag DAU FUNDA PLIZZZ!

5 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

In locul jeansilor, as alege niste colanti negri fara curea. Ai putea adauga si cateva accesorii.

Răspuns utilizator avertizat
| BlueDog a răspuns:

Depinde acum unde te duci de revelion.
Oricum, auriul si argintiul merge bine de revelilon, dar sa fie ceva cu stil. Si orice ai face sa nu amesteci pre multe culori intre ele e de prost gust.

| Liliana_8837 a răspuns:

Eu as alege o rochie stramta preferabil culoare inchisa, tocuri si ceva accesorii.

| snowdog a răspuns:

Imi place idea ta, doar ca nu as alege blugii cu taieturi ci as alege niste blugi negri.Si as mai alege niste accesorii (o bratara)

Acum conteaza si unde te duci:

Daca te duci in CLUB ai putea sa te mai imbraci cu:
1. www.stilfeminin.ro/tag/Idei-pentru-cele-mai-reusite-tinute-de-club. html
2.www.unica.ro/detalii-articole/articole/tinute-sexy-club.html

Daca petreci revelionul la restaurant:
1.www.mujer.ro/tag/tinute-de-restaurant

Daca petreci revelionul acasa:
1. www.starshiners.com/ro/club

Cum am mai spus si idea ta e buna. Distractie placuta!;)