| crybaby220 a întrebat:

Hei! Voiam sa imi dau comanda de pe site-ul celor de la Stradivarius de o pereche de botine (care nu sunt in magazin) si am vazut ca se poate plati doar cu cardul. Exista vreo posibilitate sa platesc ramburs? Ma gandeam sa imi dau comanda in magazin, dar nu ma lasa sa imi finalizez comanda fara sa bifez un mod de plata, acela fiind, iar, doar cardul.

2 răspunsuri:
| Canndii a răspuns:

Buna! Eu am comandat cu cardul mamei, doar ca din Bershka. Am avut banii mei strânși, apoi i-am spus mamei ca vreau sa mergem împreuna la banca și sa bage acei bani in cont. După ce a băgat banii, am făcut comanda(ieri) iar pe 4 îmi ajunge(așa spun ei).
Deci, sfatul meu ar fi sa pui banii într-un cont al unei persoane din familie, apoi introduci datele sale și gata!
Răspunsul: Nu se poate ramburs/Cash sau cec.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca aia e singura optiune nu ai ce face, deja plata cu cardul e la indemana oricui