| Sclipirici a întrebat:

Aveti incredere in Stradivarius? Vreau sa comand ceva si am inteles ca poti plati doar cu cardul de credit.

4 răspunsuri:
| AnimeAnnDRa a răspuns:

Da, este de incredere, insa, de ce nu mergi intr-un mall? [ ca sa fie mai sigur ]

| Sclipirici explică (pentru AnimeAnnDRa):

Orasul in care locuiesc nu existaa mall, si mi-e mai greu cu drumul. Multumesc mult :*

| AnimeAnnDRa a răspuns (pentru Sclipirici):

Oricum, Stradivarius este un magazin de incredere.O idee:
In caz ca vrei sa fi foarte sigura de asta, poti lasa pe card doar banii de care ai nevoie pentru a cumpara ceea ce vrei tu.
Asta mi se pare cea mai sigura metoda ever.happy

| ghostlabbrador77 a răspuns:

Din cate stiu eu, stradivarius este un magazin ca si H&M sau altele, are si reprezentante, deci da este un magazin de incredere.
Sper ca te-am lamurit happy