| HKloveNY a întrebat:

Hei... Vreau sa imi spuneti cum ar trebui sa ma imbrac pentru iarna asta, adica parerea voastra personala.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Haine inchise la culoare asa nu tie frig

| noktambul a răspuns:

Sa te imbraci ceva mai gros. Si pune ceva pe cap ca o sa racesti!happy

| Anonim69 a răspuns:

In primul rand ti as recomanda sa te imbraci FOARTE BINEEE! se anunta o iarna foarte grea si ca atare ne comformambig grin. eu iti zic cum ma imbrac eu ptrr iarna si daca iti place incerci si tu, asa deci uite:

Cap: caciula.NEAPARAT!

Gat: fular sau esarfa, orice,[eu daca sunt imbracata foarte bine si am gatul gol degeaba]

Corpul de sus: tricou, helanca, bluza, hanorac si in sfarsit o haina mare si pufoasa!

Corpul de jos: dres, pantaloni conici diverse culori, sosete din astea pufoaseeee
Picioarele:probabil bocanciiday dreaming sauuuu sk8`rii care sunt buni si pentru iarna[ai mei]

sper sa te ajute, cel mai important e sa nu ingheti de frig! puup:Xiarna placuta>big grin

| Love3 a răspuns:

Incearca ceva gros, dar frumos ca doar nu vrei sa racesti. Se poarta tricoteul iar daca iti iei un pulover mulat la niste blugi sigur vei arata traznet! Ia-ti cizme mai negre, sobre si combina-le cu haine jucause in culori tari.

Funda?