| alisko a întrebat:

Heii,am dat o comanda pe shein pe 20 oct. și la ultimul status al comenzii scria ca,, comanda nu a fost predata de către expeditor".A mai pățit careva și dacă da, a mai venit comanda?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Va veni. Pe site își face actualizarea mai greu. Tu ai acolo o data aproximativa când va veni comanda. Comenzile de pe Shein vin mereu. Eu am comandat prima data si mi-a venit în 5 zile iar ca data aproximativa aveam încă alte 10 zile de asteptat.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Shein este o firma chinezeasca care trimite marfa din China, cu cel mai ieftin mijloc de transport, asa ca poate dura chiar 4-8 saptamani.