| roxa14bv a întrebat:

Buna Tpuuu:**.La sfarsitul lunii este ziua prietenului meu, si habar nu am ce as putea sa-i iau.thinking Imi puteti da cateva idei?batting eyelashes
Suntem impreuna de 2 aniii. Funditaaabig grin

7 răspunsuri:
| simiy a răspuns:

Ceva ce stii ca ii place lui, eu daca i-as lua la al meu ceva ar fi undite de pescuit pentru ca ii place foarte mult sa mearga la pescuit. Sau poti sa-i faci o petrecere surpriza sau o seara romantica in doi happy

Nu ne spui si cati ani are ca daca el are 12 ani nu ii poti lua ceva ce ii poti lua la 20 si cv

| Irenee a răspuns:

Un cadou haios pentru el ar fi un mouse in forma de masinuta big grin. Nu este prea scump, si ar fi dragut.
Depinde si de caracterul lui, adica ar mai fi ceva idei : niste bile perpetum pentru birou, mini-boxe cu angry birds, un ceas haios, sau chestii de genul :d.

| bruneta27 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi o bratara draguta de argint sau un lant si o perna/bratara personificata cu o poza cu voi doi... ar fi ceva nici prea scump dar dragut, eu am facut un cadou asemanator si chiar era incantat dar gusturile difera de la persoana la persoana

| BassBoost a răspuns:

Un prezervativ... daca intelegi ce vreau sa zic