| bubuuuuuuuuuu19 a întrebat:

Helllo. Vreau sa imi iau un telefon ..si nu stiu pe care sa-l aleg > iPhone 5, iPhone 4, Galaxy s3 sau Galaxy Ace 2. Voi care mi-l sugerati si de ce.

FUnda + vot.

6 răspunsuri:
| andagoth_9923 a răspuns:

Samsung galaxy s3 sau s4! Sunt incredibile! Samsung Galaxy S4 este mai bun decat iPhone 4s sau 5

| maryusmono a răspuns:

Sa iti dau un raspuns este destul de greu, pentru ca telefoanele pe care le-ai enumerat sunt la preturi diferite.

Dintre toate evident, cel mai performant (si care se intampla sa arate si foarte bine) este iPhone 5.

Totusi, dupa cum probabil sti, pretul lui este destul de ridicat. Iti recomand totusi sa arunci o privire peste parerile celor care l-au cumparat deja aici: http://bit.ly/12b8aGF si astfel vei putea identifica anumite dezvantaje!

| costan a răspuns:

Ia-ti un Galaxy S4 este ultima generatie si la un pret accesibil: http://oferte-azi.ro/

| EuAiciPrezentPeNet a răspuns:

Eu dacaas avea galaxy s3 as fi cea mai fericita in primul rand` ca incap multe aplicati

| Simcea_Gabi_1992 a răspuns:

Normal ca Galaxy s3 iPhone nici nu se poate compara cu s3 din multe puncte de vedere. S3 este mult mai mare, se vede mult mai clar, procesorul multe mai mare decat la iphone(deci se misca mult mai repede) si multe alte avantaje fata de iphone.

| rebelaella a răspuns:

Galaxy Ace 2 e super bun si in acelasi timp util!

funda?