| Antonik a întrebat:

Hello! Am si eu o intrebare: www.misspretty.ro este un site care consta in comandarea produselor online. O prietena mi-a spus ca exista si un magazin deschis prin bucuresti pe undeva. Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| stefaniaa116 a răspuns:

Salut,

Nu au magazin deschis nicaieri. Si eu as fi vrut sa merg sa probez, au hainute foarte frumoase.

Mi-am comandat online de la ei si sunt ffffffff frumoase. M-am masurat si apoi mi-am ales ce mi-a placut.
Au venit repede si sunt f multumita de hainute. Le-am spalat si sunt ok si dupa spalare.
Mi-a fost putin teama ca mi s-au parut ieftine, dar nu, sunt f ok produsele happy

Sper sa te ajute raspunsul happy

1 răspuns:
| scumpikxa a răspuns:

Da este. Cred ca in Baneasa Shopping Centre.