| abcdefgh a întrebat:

Azi am devenit reprezentant oriflame.Cand am vrut sa intru pe site ul oficial Oriflame.ro imi cerea o parola si un cod la fel si la comandarea online a produselor, trebuie sa dau o parola si un cod.Eu nu le stiu...Cum le pot afla? Multumesc

Răspuns Câştigător
| ByancaRObarlad a răspuns:

Pai trebuie sa suni la ei sau sa te duci sa le spui le arati "Dovada" ca esti reprezentant siti dau ei codurile.

1 răspuns:
| Anonima264 a răspuns:

Salut!
Si verisoara mea este reprezentant oriflame si a avut aceeasi problema, dar a mers sa le arate dovada si s-a rezolvat!