| lSchizo a întrebat:

Hello TPU. happy
A mai comandat cineva dupa site`ul: originals.ro?
Doresc sa imi iau niste adidasi de acolo si nu vreau sa iau teapa. straight face
Deci ce parere aveti? E sigur?
Daca nu sunt buni ca marime, adidasii, ii poti returna? :d

2 răspunsuri:
| lSchizo explică:

Pai vreau sa imi iau niste adidas de la firma Adidas. Marime: 39 1/3 (39 jumate`) si atat port eu. Adica pe langa adidasii astia nu mai comand nimic altceva...straight face. Am citit si pe site si pot sa returnez produsul daca are defecte sau daca nu e bun. straight face

| Helpeeer a răspuns:

Eu am mai luat.dar nu te sfatuiesc si stii de ce? pentru ca marimile difera de la o firma la alta.adika 39 de la nike nu se potriveste cu adidas si altelebig grin.da faci cum vreibig grin