| razvanadriann a întrebat:

Helo! Va adresez o intrebare tuturor cunoscatorilor din aceasta categorie, asadar sa incepem.
Caut de ceva vreme pantofi Double Monk Strap pentru barbati si nu gasesc nicaieri. Ceva asemanator am gasit la Zara, insa apar in vanzari doar in anumite perioade si nu sunt integral dintr-un singur tip de piele ( ce am gasit erau suede/leather ). Eu caut ca acestia sa fie modelul clasic, fara insertii brogue, maro. Buget: 300-350. Niste linkuri ar fi super. Tin sa mentionez ca doresc calitate la pretul acesta.
Multumesc.

3 răspunsuri:
| razvanadriann explică (pentru Amilik):

Am precizat! 350 lei maxim. Pentru exemplarele de mai sus ar trebui sa-mi vand un rinichi.

| Amilik a răspuns (pentru razvanadriann):

Ce cauti tu sunt pantofi de firma si acesta este pretul lor. Nu poti sa ai calitate la pret de bazar.