| Raluca_7548 a întrebat:

Help me! Maine e ziua celei mai bune prietene dar si-o face duminica. iar eu cu prietenul meu suntem invitati amandoi.ne-am gandit sa-i facem un puzzle dupa o poza cu noi3. dar pb este ca nu mai am timp sa duc poza la facut. ce altceva as putea sa-i cumpar? E mai mataita si nebunalaughing.

6 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Poti sa ii cumperi un puzzle in forma de glob pamantesc, eu am primit asa ceva de ziua mea si mi s-a parut prea tare cadoul! Asta pentru ca nu ai timp sa ii faci altcevahappy

| alexa a răspuns:

Hm...sti ce ai putea face?
in cazul in care nu ai timp pentru ce ti.ai propus eu zic k ai putea kuta undeva o rama din aceia care se deschide k o krte(nu stiu daca ma intlegi, dar exista pe la portelanuri sau tu sti mai bine ce magazine ai in zona ta)si poti pune intr/. o parte o poza cu tine si iubitul tau si in partea cealalta una cu tine si prietena ta sau cu ea singura...eu am facut un astfel de cadou si i. a placut...
nu ia mult timp. te duci undeva sa scoti pozele si le pui... daca ti se pare putin(ma refer k nu e un kdou scump)i.ai mai putea lua ceva care sa i se potriveasca personalitatii ei, k din cate vad zici ca e mai nebunatongue
multa bafta

| dinusinziana a răspuns:

Fa-i cadou ceva mai traznit. de exemplu un tricou cu text.sau ceva facut de tine. lucrurile facute de persoanele dragi conteaza mai mult decat ceva cumparat. acum depinde si ce-i place ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Du-te cu poza la un centru de birotică și imprimă pe tricou poza cu voi, se face în câteva ore.
Va rămâne o amintire vie.
Pa, pa.

| naty_3185 a răspuns:

Cumpara-i o rochita de vara! se va bucura foarte mult de cadoul tau! daca ai bani mai multi, cumpara-i un parfum de250lei-300lei sau o geanta caracteristica prietenei tale! succes! ureaza-i la multi ani prietenei tale!

| alina si florin a răspuns:

Mai dupa parerea mea ai putea sa ii faci acest puzzle si il dai cand iese sau poti sa ii faci u un tricou o cana cu acea pozawinking
sau daca zici ca e mai nebuna "" poti sa ii zici prima oara ca nu ia i putut lua cadoulaughing