| skulls1 a întrebat:

Dau funda
Ce cadou as putea sa-i cumpar celei mai bune prietene amele de ziua ei, impineste 11 ani, sta la casa...nu stiu ce detalii sa va mai dau!
Help em!

Răspuns Câştigător
| MeJustMeAndStop a răspuns:

Păi happy ar trebui să îi cumperi un cadou în funcţie de ceea ce îi place ei happy. ...sau când eraţi împreună, a vazut ceva şi i-a plăcut dar nu şi-a cumpărat?! ...ai putea să îi cumperi u.happy. Oricum cumpărăi un cadou în funcţie de ceea ce îi place ei.happy.Nu te puteam ajuta prea mult pentru că nu o cunoaştem şi te-am piutea face să îi cumperi ceva ce ei să nu îi placă. Tu ştii cel mai bine!happy Fundăăă dacă te-am ajutat, te rog.big grin, şi uite o idee: cumpără-i o brăţară sau un colierg de argint frumos.happy

1 răspuns:
| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie cu voi doi si fa-i ceva personalizat: o cana sau o perna. Uita-te pe aici: www.epersonalizari.ro