| BiancaBaby a întrebat:

HELP! maine este ziua celei mai bune prietene si nu stiu ce cadou sa-i cumpar

ceva idei daca se poate

Pun la bataie si funda

P.S.: face 14 ani

Răspuns Câştigător
| claustrofob a răspuns:

Buna! Pentru ce e prietena ta cea mai buna ai putea sa-i faci un tablou personalizat cu poze cu voi doua (sau orice altceva personalizat) iar pe langa acest tablou daca dispui de bani, mai poti lua ceva bijuterii happy

7 răspunsuri:
| Rumi a răspuns:

Poti sa ii ei o pereche frumoasa de cercei, sau un lantisor dinacela cu "best friends", pe langa care poti sa adaugi o ciocolata, felicitare sau flori. Mult noroc!

| PotatoMustDie a răspuns:

Nu iti pot spune prima idee care mi-a venit (prea perversa) asa ca i-ai, nu stiu, un parfum, sau fa-i un album cu poze, sau o bratara ceva.

| BiancaBaby explică (pentru PotatoMustDie):

O sa tin cont pentru anul viitor promit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca iiplace argnitul poti sa ii cauti un lantisor dragut din argint.
Unul subtire te ia cam 20 lei.
depinde ce fel de persoana e si ce lucruri ii plac. degeaba ii iei o cheste care sa nu o reprezinte.
Vezi de un parfum, o oja, cv^_^

| MrAlex a răspuns:

O inimioara rosie unde scrie pe ea LA MULTI ANI
o bratara din argint..la 50 lei gasesti unele misto
un ursulet de plus...

| antonio30 a răspuns:

I-ai un parfum! Funda?

| Lovius a răspuns:

Pai...daca ai o poza impreuna cu ea du-te la cel mai apropiat xerox/magazin, dar intai de toate pune poza cu tine si ea pe stick sau pe telefon. nu uita sa iti iei cablul de date la tel daca ai... dupa care mergi la magazin/xerox si le/ii rogi frumos pe cei de acolo sa iti scoata poza, dupa care cumperi o rama frumoasa si pui poza inautruhappy