| TheVampireDiari3s a întrebat:

Hey happy Am comandat o pereche de adidasi de pe net. Am primit comanda,dar imi sunt mari si nici nu imi place cum sunt lucrati sad In cazul unei returnari pentru primirea banilor inapoi, pe site zice ca, coletul sa nu fie cu ramburs, iar banii ii voi primi in 15-30 zile. Pot fi sigura de acest lucru? Adica eu nu vad nici o garantie ca o sa-i primesc sad Ati fost vreodata in aceasta situatie? I-ati primit inapoi? sad

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Hainele se cumpara de la magazin, sau de la magazine serioase cu rating'uri mari.Probabil sa iti ei banii inapoi dar nu si bani platiti la transport. Ai putea sa ii vinzi, asa a facut un coleg. Eu in afara de tricouri unde sunt dimensiunile afisat pe site n-am cumparat niciun produs vestimentar pentru ca nu se merita.

| SkyPilot a răspuns:

Nu ai alta solutie decat sa ii trimiti inapoi. Pastreaza-ti copii dup documente, fa poze, si daca nu primesti banii in cntactezi, le pui o reclamatie la OPC si le faci cata propaganda negativa poti pe internet.