| Aleee171000 a întrebat:

Bună! Am făcut o comanda online, am primit email de confirmare si am așteptat sa o trimita. A trecut o săptămâna si comanda inca nu a fost trimisa ( pe site scria ca ajunge in 2-5 zile ). Ma interesez mai bine, mă uit la recenzii si toata lumea spune ca e scam asa ca intocmesc o cerere de refund la banca. Acum, dupa o luna, primesc email de la acest site de pe care am comandat spunând ca va ajunge săptămâna viitoare. Ma intreb cei de la care am comandat știu ca eu am făcut cerere de refund? Li se vor extrage banii din contul lor sau ii primesc de la banca? Ce se întâmplă daca primesc banii înapoi de la banca și primesc și coletul?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Comerciantul va fi anuntat de banca, daca banca hotaraste sa dea banii inapoi si vor anula comanda daca nu e trimisa deja

1 răspuns:
| Xox0 a răspuns:

Care-i site-ul? Ti-au zis asta ca le-ai facut reclamatie. Ia-ti banii si de vine comanda, o platesti