| DraPraaHaarp a întrebat:

ati cumparat produse de pe EMAG? cum e >comanda? in cat timp vine? e o firma serioasa? as dori sa imi cumpar un telefon si nu stiu daca fac o alegere potrivita prin aceasta firma//

astept raspunsurihappy multumesc

2 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Yep, am cumparat mai multe produse de la ei, ultima chestie fiind o camera foto.
E foarte usor de facut comanda. Creezi un cont pe site-ul lor, alegi produsul, il "bagi" in cos, dai confirma, vei primi un email de confirmare si apoi o sa mai primesti sms-uri de la ei prin care te anunta daca au trimis produsul, daca sunt aproape de tine, sau mai stiu eu celaughing.

A, si livrarea a fost foarte rapida, am comandat seara, iar ziua urmatoare, pe la amiaza a ajuns coletul.

| valy1233 a răspuns:

Sunt foarte seriosi, produsul ajunge in maxim 2 zile