| Vladan_Andreea_2000 a întrebat:

Am o problema și am nevoie de ajutor. Pentru că se apropie Moș Nicolae am strâns bani în clasa și vrem sa îi luam cadou la diriginta. Ceva propuneri cu ce am putea sa îi luam în afară de bijuterii și parfum?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serios?!laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un pocal de aur.
Sau un lingou de aur.

| Dugalle a răspuns:

Tigari fine, bautura plus flori pe langa.

| Dugalle a răspuns:

" Noi îi ceream dirigintelui bani de țigări "

Ce? Cum?

| DumnezeuTatal a răspuns:

Nimic. I don't want to see

| Mistiss a răspuns:

Si noi am facut cateva cadouri unor profesori. Ce ti-as propune sunt niste tacamuri, pahare. Puteti sa-i luati si niste bomboane sau vin. Eu zic sa ii faceti si o felicitare drept multumire. Chiar de mana puteti sa o faceti, depinde cum vreti. Dar ca sa o multumiti ati putea lua o foaie A3 (una mare) si sa o indoiti in doua. Dupa aia sa personalizati cu ce vreti(margele, carioci etc. ) pe prima parte. In interior, puteti sa faceti un desen care sa reprezinte iubirea fata de scoala sau de profesori, mai mult de dea. In dreapta sau in stanga scrieti ce vreti si pe spate la fel. Evident ca ii luati si niste flori, dar sa fie foarte frumoase. Cred ca aproape toata clasa o sa vina cu unele, dar din partea tuturor puteti sa veniti cu un bughet bogat si colorat, sau un ghiveci cu cateva flori. Ciocolata se pune in orice caz. Depinde si de ea, dar zic sa luati neagra (nu luati asa de multe dulciuri, mai bine va limitati). Puteti sa ii luati si un mic accesoriu, dar nu ma refer la bijuterii. Gen o palarie, ceva de prins in par (in special si flori) sau o esarfa. Depinde si cat bani aveti.
Sper ca te-am ajutat!