| anonim_4396 a întrebat:

Dupa cum stiti mai este putin pana la 8 martie! Problema este ca noi strangem bani la clasa pentru profesoare cam 25 de lei de copil si suntem 27 in clasa. Noi nu stim ce sa le luom ca sa ne incadram in buget. Ne-am gandit sa le luam o floare in ghiveci sau ceva pentru casa (ex: un set de farfurii). Voi ce ziceti? Astept rapunsuri. Si daca nu este bine la ce ne-am gandit va rog sa ne spuneti si noua ce sa luam. Funda la cel mai bun raspuns si voturi la celelalte!

3 răspunsuri:
| gabi115 a răspuns:

Poi ce sa zic. cel mai bine ar fi o geanta misto, un taboul ceva sau o bratara de aur. o bijuterie ceva. funda?

| crystynel23 a răspuns:

1) ciclul primar ii cumparati un lant de aur, bratara ddar sa va incadrati iar la ceilalti buchete
2) ciclul gimnazial si liceal ceva ge genu dar deja nu mai luati la profesoare

funda?

| roxydulkica a răspuns:

Am uitat sa specific ca am 10 profesoare!