| Andrei1818 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor. De 1 martie fetele din clasa au pus bani si ne-au facut cadou cate un papion la fiecare baiat ceea ce a fost foarte dragut.

Acum vine 8 martie si nu am idei ce sa le luam fetelor.....asa ca am nevoie de ajutor

Cea mai buna idee primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Puteti cumpara diplome gen:
http://www.kadoly.ro/produse/2392.jpg
Sunt amuzante, eu de 1 martie am primit diploma pentu cea mai buna nevasta, cat am mai ras.:))

6 răspunsuri:
| ioanamaria56 a răspuns:

Ati putea sa le faceti un tort mare pe care sa scrie la multi ani de 8 martie. Asta este o idee mai putin realizabila, asa ca puteti sa le dati la fiecare o ciocolatica sau o cutie cu bomboane cu un bilet. De asemenea puteti cumpara si flori, dar va vor costa ceva toate astea. Sper ca te-am ajutat!

| SiMpLa a răspuns:

O floare pentru fiecarehappy

| AtateaConditii a răspuns:

O floare in ghiveci, un lantisor cu poza voastra in grup( baietii), dar de 8 Martie e ziua mamelor nu a fetelor dar oricum.

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Foarte dragut din partea lor.
Ati putea sa le cumparati cate un buchet de trandafiri sau ceva din argint.
Se vor bucura.
Pana la urma, gestul conteaza.

| cumvacumvacumvacumva a răspuns:

Ati putea sa puneti bani, si sa le luati cite un buchet de trandafiri si un martisor.
dar s-ar putea sa le dati si un buchet de flori, nu anumit trandafiri.

| maddyy112 a răspuns:

Ar fi dragut niste bijuterii cu gust, mai frumoase!