| mjforeverr a întrebat:

Hey guys! Eu duminica sunt invitata la o zi de nastere a unei fete de 11 ani...
Ce credeti ca ar fi potrivit sa ii duc?(eu ma gandeam la o cietie de ciocolata si un ursulet de plus).
P. S:Baietii nu au fost invitati deci e o petrecere a fetelorXD.
Promit fundita pana duminica :3

Răspuns Câştigător
| VanillaBear a răspuns:

Sincer,si eu cand eram de varsta ta duceam jucarii de plusbig grin Dar acum ca tu ceri un sfat,ti-as spune sa nu faci asta happy Desi sunt sigura ca ar aprecia cadoul si s-ar bucura de el,nu este foarte practic big grin
Eu iti recomand sa ii iei un set mic si nu foarte scump, gen un colier si cercelusi sau o bluza(daca esti sigura ca este stilul ei si ca o sa ii placa) sau daca ai bani si doresti chiar pe amandoua laughing

P.S:Sincer, nici cutia de bomboane nu cred ca este cea mai inspirata idee deoarece ea o sa aiba dulciuri si tort sa va serveasca si cred ca o sa mai aiba parte de dulciuri vreo cateva zile laughing

Sper ca ti-am fost de ajutor!

xoxo Vanilla

8 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate un tricou cu un mesaj haios si/sau un medalion de genul http://www.crownfashion.ro/cumpara/medalion-cu-c%c4%83%c5%a3elus-890980 sau se gasesc ceasuri de tipul http://www.crownfashion.ro/......ams-126499

| iulikka a răspuns:

Cumparai un iepure de plus foarte pufoshappy

| MiniieKidda a răspuns:

Eu cred ca ursuleti si tot felul de jucari o sa primeasca =D
:X Si cutia de cioicolata eu zic sa eu duci pentru ca ciocolata e cea mai buna dar nu ciocolata dianla novatinisau chesti si majestic si dinalea la 2 lei iai un chokotoff, milka, poiana, dinalea din alta tara kiss (cutii) Si iai ceva carf chiar se poate folosi de ele si chair o sa se bucure poti sai cumperi:
I-ai niste sireturi colorate sau de o culoare ca sa le puna la tenesi daca are tenesi
Un hanorak fain misto rau de tot :d sa fiee
Cam atatea ...Eu asa i-as ducee :X

| mjforeverr explică:

O cutie scriu numa prosti ^^

| lovemusic13 a răspuns:

Ar fi frumos sa ii duci o poza in rama cu voi doua, o bluzita, niste accesorii.Un ursulet de plus pare prea copilaresc si la varsta ei cred ca are destulebig grin. Sper ca te.am ajutat!:*:*

| xxAnDraTeYubbxx a răspuns:

I-ai putea cumpara un jurnal, o bluza, niste accesorii, si ursulet ar merge dar e cam prea de copii. Distractie placuta la petrecere! :*