| DanyN98 a întrebat:

Salut tpu.Am si eu o nedumerire...Peste cateva zile este ziua de nastere a unei fete cu care ma inteleg foarte bine,cred ca cel mai bine,suntem prieteni foarte buni,vorbim mereu(nu suntem impreuna, adica intr-o relatie), si nu prea stiu ce as putea sa ii iau.Eu ma gandeam la un ursulet sau o jucarie de plus, o esarfa frumoasa si o ciocolata...si mai voiam sa ii dau si un trandafir, adora mult floarea aceasta, dar nu vreau sa simbolizeze ceva ca si cum am fi indragostiti.As vrea niste sfaturi daca se poate, multumesc happy

Răspuns Câştigător
| alexTPU a răspuns:

Daca ii dai un singur trandafir e semn ca o placi daca ii dai un buchet de trandafiri nu simbolizeaza decat ca ti foarte mult la acea persoana si un ursulet da dar unu mai micut iar esarfa foarte buna ideea

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Mai bine esarfa si ciocolata. Jucaria de plus si floarea intra in zona sentimentala.