| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Nu stiu daca e buna categoria, dar m-am gandit ca aici gasesc mai multi otaku :3
Ce credeti despre:
http://otakushop.ro/cosplay/82-akatsuki-hoodie.html

L-ati cumpara?
Merita pretul?

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Nu cred ca merita pretul.
Dar de ce nu mergi cu un hanorac (simplu), poate ai pe acasa, si imaginea ta favorita la o imprimerie. Poate asa iesi ceva mai ieftin sau daca nu, cel putin ai imaginea ta favorita imprimata pe haina. Presupun ca asa esti mai unic\a, decat sa iei ceva fabricat la duzina.
Acum ramane la latitudinea ta, daca vrei sa cumperi acel hanorac sau sa iei in considerare ideea mea.winking

3 răspunsuri:
| veselie a răspuns:

Daca ar avea dimensiunea XXXL, l-as cumpara.

| Alllee a răspuns:

Hey! E destul de frumusica numai ca pretul nu merita, daca ar fi mai pe la 60 in jos poate las cumpara dar acum depinde si de tine! Daca il cumperi sa-l porti sanatos/a!

| Oanapisipisi a răspuns:

Dupa mine ar merita 15 lei. La pretul de 90 de lei eu nu l-as cumpara nici moarta!