| acadeauacusurprize a întrebat:

Hey tp... mi-am luat un tricou si imi e cam mulat pe mine ce sa fac ca sa il mai largesc putin? stiiti vreo metoda?love struckms

Răspuns Câştigător
| XxZuZaaxX a răspuns:

Pai bagi o vaca nu prea grasa in tricou dar mai intai tr sa o speli si sa o faci sa mai slabeaska un pic cum se fac aceste 2 lucruri
1.cum sa faci o vaka sa slabeasca
1. dai sa manance dulciuri =]]
2cum sa speli o vaca
2.o bagi in masina de spalat.
asa vei avea un tricou care miroase a levantzica si va fi si larg =]]

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Baga-l in apa, de obicei toate se mai largesc dupa un spalat. Numai bine!

| Nutemaiholba a răspuns:

Daca vrei sa il pastrezi neaparat da-i cuiva care e plinut sia il imbrace si poate se largeste

| tusha a răspuns:

Dupa ce il speli il tragi pe o perna si il lasi acolo pana se usuce.serios

| Lalalalalalalalaaaaaaaa a răspuns:

Trage cu dintii de ellaughingrolling on the floor

| oOAndreeaOo a răspuns:

Daca vrei sa se largeasca spalal in apa rece si usucal cu un uscator.
Dar mai bine l-ai lasa asa pentru ca orice haina se largeste daca o porti mai mult timp
P.S: daca nu vrei sa o porti pe afara pana nu se mai largeste poarta mai mult timp prin casa, asa o poti face cum doresti.

| ALEXACALIN a răspuns:

In ori ce caz nu il spala se face si mai mulat in contact cu apa calda! trebuie sa pui pe cineva mai grasut sa il poarte cateva zile si vei vedea ca ti sa va largi