| BBEgirl a întrebat:

Hello... mi-am luat azi un tricou si e cam mic nu m-am uitat la numar si as vrea sa-l mai largesc putin ca e din bumbac...stie cineva vreo solutie?

4 răspunsuri:
| Claudiu2011 a răspuns:

Punel pe cineva care e mai gras ca sa se largeasca dar nu stiu exact dar daca il bagi la apa cred ca se strange big grin si odata si odata tot trebuie sa l speli.si se va strange.

| Stefy200 a răspuns:

E cam riscamt dar incearca:tine fierul de **** pe el, pozitionat in toate partile si se va largi.AI GRIJA SA NU-L ARZI!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ai taiat eticheta? Daca nu, poate ai vreo sansa sa-l schimbi.

| magda_8132 a răspuns:

Mi s-a intamplat asta si mie dar nu cred ca poti face ceva in privinta asat dar sa-l bagi in apa fierbinte caci la mine asa s-a intamplat. Daca nu iti poti cumpara unul nou la fel ca celalalt