| shadowmaster12 a întrebat:

Buna TPU mi-am luat o pereche de skateri de la nike si i-am incaltat si nu ii mai primesc sunt cu o marime mai mica stie cineva vreo metoda sa ii maresc sau sa ii largesc putin? funda

3 răspunsuri:
| alwaysStyles a răspuns:

Pai pur si simplu poartai asa, o sa se largeasca de la sine in cateva zile daca sunt purtatihappy

| shadowmaster12 explică (pentru alwaysStyles):

Mi-au facut niste basici oribile la calcaiesad

| yahalexa11 a răspuns:

Pai trebuie sa iti cumperi o pereche de sosete mai subtiri ca o sa iti vina o perioada asta am facut si eu cu niste adidasi