| XxXAbigailXxX a întrebat:

Am o pereche de platforme adidasi care imi plac foarte foarte mult, dar sunt cam mari...Cum sa fac sa para mai mici? PStongueort 34 big grin (am 11 ani si nu va mirati ca port la anii astia asa marimea asta :* )

3 răspunsuri:
| LenoreVoldaren a răspuns:

Degeaba ai încerca cu vată, burete, ciorapi mai groși, că nu va merge. La piciorul tău mic, pantofii ăia vor arăta urât. sad

| XxXAbigailXxX explică (pentru LenoreVoldaren):

Mai mici nu am gasit sad ...ai cumva un site cu alte platforme de marimi mici?

| Nam3less a răspuns:

Bună! O metoda foarte simpla și eficientă ar fi sa mai bagi un tălpic înăuntru, sigur merge!