| SmecheruCuSpate a întrebat:

Cat de repede credeti ca creste piciorul? Sunt baiat si am 14 ani abia impliniti ieri, si mi-am luat o pereche de adidasi osiris de marimea 39.5 dar sunt mai mici decar ghetele de 39. Sunt fixi si imi e frica ca nu o sa mai pot sa ii port peste o luna.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se știe peste o lună cât o să mai ai la picior.
Pa, pa.

| Krosom a răspuns:

Niciodata sa n am incredere in marimi. Chiar daca aia de 39 iti sunr buni si aia de 40 sunt mici este. Am avut niste adidasi de 40 si acum sunt mici si am marimea 39