| munteanuionvictor a întrebat:

Ce părere aveți despre "Black friday"? Aș vrea să aflu ceva despre ofertele de anul trecut. Care a fost cea mai mare reducere la un telefon sau telefon inteligent? Cei /cele care ați cumpărat anul trecut telefon mobil de "Black friday " sunteti mulțumiți /mulțumite? Care a fost cea mai mare reducere și la ce produse. Anul acesta nu știu dacă a început "Black friday ".Se spune la știri că vor fi mai multe zile. Dacă la voi a început promoția și ați cumpărat un produs cu o reducere foarte mare puteți să-mi dați câteva exemple. Am aflat că unele magazine încep promoția mai devreme cu câteva zile.

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Singurul noroc pe care poti sa il ai la black friday este sa incurce astea preturile si sa cumperi repede ca altfel is la fel de scumpe ca in restul zilelor

| Eduard619 a răspuns:

Este un mare caca...trebuie sa te informezi foarte bine de pretul produselor si sa le cauti cu 2-3 zile inainte de black friday ca sa vezi daca oferta este pe bune.
Eu unul am luat un tv luat cu -400 ron iar acum ca "reducere de black friday" este aceiasi oferta...soo trage tu concluziile din asta.

| Staif a răspuns:

Black friday va fi mai multe zile la unele magazine. La sfarsitul lunii.
Cat despre reduceri, nu stiu care a fost "cea mai mare" dar stiu ca la produsul care ma interesa pe mine, a fost mai ieftin in vara decat de Black friday.