| Deutsa_7202 a întrebat:

happy! As dori parerile voastre! Ce combinatii merg cu skate shoes? tricouri, pantaloni, etc big grin (astept poze ) Multsumesc!
exista vreun sacou care ar putea merge cu skaterii?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| AdaAndreeaAda a răspuns:

Cu skate shoes merg pantaloni drepti sau pana in nici un caz evazati cu tricou sau maieu.daca vrei sa porti si sacou sufulcai manecile(indoindu-le) cam pana la cot ca sa prinda un sti mai wild/crazy nu lasa manecila in jos deoarece vei trece de le wild da wieard. sper sa iti fi fost de folos sfaturile mele... fundita?

1 răspuns:
| diavolitza665 a răspuns:

Nu stiu