| T0nix a întrebat:

Aveti idee cu ce as putea asorta un maieu negru simplu? Funda; x

Răspuns Câştigător
| mamarutza12 a răspuns:

Cu niste pantaloni scurti sau o fusta scurta, in culori contranstante, cu un lant mai lung si subtire cu un medalion mai mare care sa se asorteze si niste balerini negri cu ceva accesorii pe ei si doua codite joase, simple.

6 răspunsuri:
| mamarutza12 a răspuns:

Mersi...

| Dina a răspuns:

Pantaloni scurti, sau fusta scurta(culoarea e cea pe care o preferi tu)

| Doar1îngeR a răspuns:

Cu absolut orice.

| Alrawan a răspuns:

Pai cu niste pantaloni scurti albi happy

| cathwoman a răspuns:

Cu niste jeansi, cu pantaloni si fuste orice culoare:X

| annyta15 a răspuns:

Negru merge cu aproape toate culorile, dar ar fi frumos cu o fusta de blugi sau o pereche de pantaloni (alegerea ta de care) galbeni.