| Anonim134 a întrebat:

cu ce pot asorta un maieu negru pe care scrie ´´ the most laudy´´

funda. x

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Indiferent ce srie pe tricoul tau negru acum e vara e cald si la un maieu negru merg pantaloni subtiri de marca si lungimea dorita de tine si culoarea care iti pace ca doara tu trebuie sa te simti bine in el nu cine i ti da sfatul.Baiatul meu la negru poarta cind pantaloni albi cind blugi depinde unde merge.

4 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Hey! cel mai bine ar merge cu o pereche de pantaloni scurti de blugi sau cu fusta de blugi, pantaloni scurti negri/albi sau fusta scurta neagra/alba.

| ShockyPunk a răspuns:

Pai.negrul se asorteaza cam cu orice culoare.big grin

| lavinnya a răspuns:

Cu niste pataloni de blugi scurti si o pereche de cizme de vara albastre sau cu o pereche de teneshi negrii tongue sau o fustatongue