| GhGeorgiAnA2 a întrebat:

Hey TpU! Ce parere aveti voi? As putea comanda un S3 de pe net? Mentionez ca am gasit zeci de si-te uri cu aceleasi preturi :-? E sigur daca dau comanda? uitati si pagina cu site-uri
http://m.price.ro/index.php?action=product_prices&prod_i d=542007, vreau sa comand de pe net pentru ca sunt mai ieftine :-? si nu am la dispoziti o suma de banii foarte mare pentru a putea lua din magazine!

Răspuns Câştigător
| AlessandraCoco a răspuns:

Hey, Scumpii :* Nu iti recomand sa il iei de pe net, nu ii ok. Nu stii in ce conditii e transportat. Dar daca nu ai alta solutie cumparati-l de pe Emag.ro

| GhGeorgiAnA2 explică (pentru AlessandraCoco):

Mersiiii savarinaa meaaa! :*

| AlessandraCoco a răspuns (pentru GhGeorgiAnA2):

Cu multa placere, Prajitura meeea! :* :*

5 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Iti recomand sa comanzi de pe Emag.ro. fiindca este livrarea gratuita, servicii de foarte buna calitate. Mereu am fost multumit cand am comandat de pe Emag.ro. Atentie, verifica sa nu fie pretul mai mare decat al concurentei. Oricum, la cat costa un S3, livrarea ar trebui sa fie gratis pe toate site-urile unde il vei gasi. Voiam doar sa iti spun ca Emag.ro are servicii de o calitate foarte buna. Da, pe net este ceva mai ieftin decat in magazin. Emag.ro este cel mai serios magazin online. Mereu am cumparat doar de la ei cand am dorit sa cumpar ceva de pe internet, nou.

| GhGeorgiAnA2 explică (pentru FemeiaPisică):

De pe eMAG o sa comaand :*

| supermamici a răspuns:

Aici: http://bit.ly/19guQM7 este cel mai de incredere site.

Iar aici cel mai mic pret modelul marble White: http://bit.ly/samsung-galaxy-s3-marblewhite