| anonim_4396 a întrebat:

Duminica e ziua unei prietene foarte bune..as dori sa va intreb,ce cadou sa-i fac? Vreu ceva original, nu bani sau ceva cosmetica etc.Cadoul doresc sa-l fac impreuna cu o alta prietena buna de a nostra,poate ceva niste sugestii,idei? Apropo, implineste 14 ani.Mersi anticipat (:

11 răspunsuri:
| ErrChan a răspuns:

Niste cercei poate.Ai zis ca vrei ceva original deci mai bine decat sa cumperi poti sa ii faci tu alaturi de cealalta prietena a ta niste cercei sau o bratara din margele. Sper ca te-am ajutat

| Teooooooo a răspuns:

O banana

| LiGhT015 a răspuns (pentru Teooooooo):

Mai bine las-o tie si maninc-o sanatos baietewinking

| Teooooooo a răspuns (pentru LiGhT015):

Nu-mi plac bananele.

| LiGhT015 a răspuns (pentru Teooooooo):

Ei hai, nu-ti plac, nu le-ai incercat si de aia zici ca nu-ti plac.(:

| Teooooooo a răspuns (pentru LiGhT015):

Deci tu ai sup, ti-a placut si acum imi recomanzi si mie? laughingTrist, ma.

| LiGhT015 a răspuns (pentru Teooooooo):

Chiar trebuie sa fii atit de, Doamne, nu mai spun, ca sa comentezi prosteste la orice intrebare? Mai hai ca ai vreo 12 ani si te dai aici baiat serios.Hai fara prostii ca-i prina lumea de ăștia ca tine.

| Teooooooo a răspuns (pentru LiGhT015):

Gramatica ta e praf, iar logica la fel. Am 12 ani, deci?

| loveisfreedom a răspuns:

Poti sa ii pregatesti o prajitura cu un mesaj dragut pe el sau poti sa ii cumperi un ghiveci cu o floare exotica.

| DjRalu a răspuns:

Daca ii place sa citeasca o carte ar fi perfecta(ar merge Nu plange sub clar de luna.E foarte frumoasa cartea.Este de dragoste daca ii plac cartile de acest gen)...Cel putin mie mi-ar placea..Nui stiu personalitatea..nu prea stiu ce sa-ti zic...
O bratara ar merge... Ceva unic...
Care sa-l tina pentru mult...
Cum ti-am zis nu-i stiu personalitatea...Da

| Äike a răspuns:

Un tricou personalizat, ii si original si ceva util :D poti sa il faci aici http://www.bumbac100.ro/colectii/colectie-49_Metalhead