| Inela a întrebat:

happy Maine e ziua de nastere a unei prietene bune (implineste 14 ani) si vreau sa-i fac un cadou mic. Nu haine, machiaj etc. Ceva dragut, poate chiar facut de mine. Idei? big grin

5 răspunsuri:
| Pumpkin a răspuns:

Poti sa-i scrii cateva randuri, gen felicitare, si mai cumperi ceva pe langa de ex. o pereche de cercei, o bratara sau altceva ce stii ca-i place ei, tu o cunosti mai bine.

| an0therkid a răspuns:

Un tricou care sa aiba o poza cu voi doua

| Ddeliaa a răspuns:

Poti sa-i cumperi o rama foto si sa pui o poza cu voi doua si poti sa-i mai cumperi si o brata din argin. happy

| RobertGaming a răspuns:

Un tort, prajituri, o poza cu voi 2, accesori bratara, colier, cercei. Funda?

| DoolceDoolce a răspuns:

I-ai putea face un lănțișor sau o brățară a prieteniei. http://ilovehandmade.ro/2011/07/14/video-tutorial-colier-handmade/. Sau, ai putea să iei o ramă și să pui în ea mai multe poze cu voi două. :).