| 5Cx a întrebat:

in clasa am facut chestia aia de craciun cum ca extragi un bilet cu un nume din clasa si la acea persoana ii faci un cadou. Mi-e mi-a picat o fata dar a spus ca nu vrea acesorii ca ea e mai baietoasa si ar vrea ceva mai de baieti... Ii place foarte mult fotbalul dar nu as vrea sa ii cumpar o minge de fotbal daca aveti niste idei cu ce i-as putea cumpara scrieti, dau funda! Apropo in clasa a specificat ca, cadoul trebuie sa se incadreze intre 30-40 de lei. Daca aveti idei ajutati-ma va rog. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| CookieMtfk a răspuns:

I-ai ceva de imbracaminte, stilul ei, ceva ce stii sigur ca o sa poarte. Intreab-o ce ii mai place sa faca si poate gasesti ceva ce iti place si tie. happy

13 răspunsuri:
| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Da are si pretentii =]] intre 100 -200 lei nu vroia? i-ai un prezervativ happy

| Anonimity a răspuns (pentru Mada_Mays_1994):

Da,un prezervativ ar fi potrivit

| 5Cx explică (pentru Mada_Mays_1994):

Vai ce raspuns! Bravo! Te-ai gandit mult draga? O sa iti dau funda sigur...

| 5Cx explică (pentru Anonimity):

happy Bravo si tie... frate cu Mada_Mays_1994.

| Mada_Mays_1994 a răspuns (pentru Anonimity):

Multumesc pentru sustinere laughing prietenul meu laughing~!

| Mada_Mays_1994 a răspuns (pentru 5Cx):

Iti multumim pentru felicitari ne simtim de-a drepul flatati!

| 5Cx explică (pentru Mada_Mays_1994):

Imi face mare placere sa va flatez. Un mesaj pentru tine specila : Iesi acas!

| Mada_Mays_1994 a răspuns (pentru 5Cx):

:]] Odododo; x straight face sincer ma uimesti cu replici luate de la tv smug mare inteligenta, mare caracter, NINJA ce te crezi =]]

| 5Cx explică (pentru Mada_Mays_1994):

Sa stii ca-mi face mare placere sa te enervez.winking.

| Mada_Mays_1994 a răspuns (pentru 5Cx):

laughing Zi-mi definitia verbului '' a enerva'' off. nu te descurci deloc happy tu ma amuzi nu ma enervezi laughing;*

| 5Cx explică (pentru Mada_Mays_1994):

Cum zici tu...nu mai zic nimic desi as avea multe de zis, fiind ca dupa raspunsul pe care l-ai dat nu-mi pari o persoana cu care poti avea o conversatie normala.O greseala nu mi se pare asa de importanta. Asta e parerea mea, parerea ta sincer nu ma intereseaza, apreciez ca ti-ai acordat timp sa raspunzi la intrebarea mea oricum.

| Mada_Mays_1994 a răspuns (pentru 5Cx):

Daca nu ma cunosti in realitate nu iti poti da cu parerea daca ai putea avea sau nu o conversatie smug

| 5Cx explică (pentru Mada_Mays_1994):

Cum zici tu...