| Paul321 a întrebat:

Intrebarea asta e adresata celor care au cumparat haine de la PPT. Ce parere aveti despre ele sunt bune? Am auzit ca sunt niste chinezarii bune de nimic. Care e opinia voastra?

Răspuns Câştigător
| StefyBoy a răspuns:

Depinde, unele sunt da, niste chinezarii simcer, dar unele sunt chiar de calitate la un pret accesibil (Ex: O sapca de la PPT mi s-a rupt in 3 zile, alta inca o am de 2 ani)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PPT au haine ieftine si o varietate mare de modele din care poti sa alegi lucruri de buna calitate.

| thewomaninwhite a răspuns:

Eu ena n-am cumparat soru mea isi mai cumpara si am vazut ca sunt cat de cat bune adica nu au materialul prost sau greseli din fabricatie

| Ajuttot a răspuns:

Au o calitate destul de ok, daca tinem cont ca sunt tricouri la 10 lei pe care apar anumite scrisuri iar acel scris se aplica cu o folie termoconducatoare care costa 1 bucata 11 lei. Deci numai foaia aia costa mai mult decat tricoul. Sa nu mai vorbim de materialul tricoului si manopera cat costa. Eu zic ca mai putin de atat nu ai ce sa ceri chiar merita incercat siteul http://bit.ly/26UJVOt