| mirea25 a întrebat:

Peste o saptamana este ziua unei prietene, si ma gandeam sa cumpar un cadou. Eu m-am gandit la un lantisor din argint cu numele ei, dar pe site-ul pe care am intrat eu era cam scump si nah laughing. As vrea sa imi spuneti si mie alte site-uri sau magazine cu chestii de genu la un pret mai ieftin. Adik daca e intre 70- 100 de lei e bine. Unde am gasit eu costa 159. Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| 3amthinking a răspuns:

Eu spun sa nu ii iei un lantisor cu numele ei chiar daca gasesti mai ieftin pentru ca e aiurea sa iti porti numele la gat, mai bine i-ai lua un lantisor semnificativ, cu semnul infinitului, cu copacul vietii sau mai stiu eu ce.
https://bijuterii-eshop.ro/101-pentru-zile-de-nastere

1 răspuns: