| PlettVivien a întrebat:

Saptamana viitoare vor fii zilele orasului si merg cu niste prietene si cu iubitul. Dar am o problema: IN CE SA MA IMBRAC?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

IN CE SA MA IMBRAC?

cu haine clar

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Depinde de gusturile tale și unde se va desfășura. Bănuiesc că se va organiza într-un loc popular al orașului unde se va amplasa o scenă..etc.
Dacă e așa, îmbracă-te în ceva lejer și să ții cont și de vremea din acea zi. Gen să nu îți iei pantaloni scurți, iar seara să mori de frig.
Îmbracă-te în ceva comod ție și pe placul tău. Gen, nu sta să-ți iei rochie fără bretele ca să fie mereu necesar să tragi de ea sau să fie prea scurtă.
Tu știi ce ai în garderobă și ce haine te avantajează.
Sper că te-am ajutat măcar puțin.
O zi plăcută și distracție plăcută!

| Cristinaaa57 a răspuns:

Depinde unde mergi

| Florian000 a răspuns:

Daca vrei sa fii eleganta ia-ti o rochie de vara si niste pantofi
Daca vrei ceva mai sexy seducator, niste blugi scurti doar peste fund si un tricou pana la buric iar ca incaltari nu stiu. niste basketi

| Didyyyyyy a răspuns:

Te poti imbraca in tr-o bluza smechera si niste plugi rupti etc
sau:
te poti imbraca intr-o fusta neagra de piele daca ai sau o fusta si intr-un tricou
sau :
O rochita frumoasaaaaaaaa

| DenyDenizuca a răspuns:

Ia-ti o rochie neagra pana la pulpele mari, stransa cu o curea neagra si niste pantofi cu toc negri.
Si sa-ti lasi parul desfacut!
Funda?