| aAnastasiaA a întrebat:

În ce magazine găsesc o gamă largă de rochii, blugi și de unde îmi pot lua haine de calitate(sa nu arate uzate dupa 3 luni)la prețuri accesibile?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu imi iau de obicei haine din magazinele din mall, dar nu inseamna ca doar din cele de "lux" ci de oriunde imi place
nu am intalnit inca chestii de care zici cu uzura dupa 3 luni de zile, dar tot ce este posibil!
sa stii ca am o amica care aduce haine din Turcia, are cateva magazine, nu stiu cum le alege dar am blugi de la ea si tricouri ca ma tin cu anii, deci turcisme dar de calitate laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Din magazinele mari, unde gasesti imbracaminte facuta in Romania sau Europa, ca tot ce vine din china si Turcia sunt de calitatea foarte proasta.

| Furnicuta000 a răspuns:

Outleturi. Alea din orase au preturi mari dar gasesti unele pe net cum ar fi outletmag sau cream outlet.
A nu se confunda outlet cu second hand

| aAnastasiaA explică (pentru Furnicuta000):

Mulțumesc! Am aruncat un ochi pe site ul cream outlet si chiar sunt o mulțime de hăinuțe drăguțe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți recomand de la Pepco. Au marfa variată, de calitate la preturi pentru tot buzunarul. happy

| Standt a răspuns:

Nu e vorba de magazin ci de calitatea hainelor. De materialul din care sunt facute. Cele sintetice se uzeaza imediat.