| TheRoby a întrebat:

unde este cel mai ieftin telefon samsung galaxy S?
1. vodafone
2.cosmote
3. orange?

Răspuns Câştigător
| M00tssuuLLee a răspuns:

Daca il iei la abonament este scump, dar si fara abonament este scump!
eu am dat 5 milioane la abonament la cosmote dar Samsung galaxy S, si platesc abonamentul 1 milion pe luna
Daca vrei net pe el te sfatuiesc sa nu iti faci abonamentul mare, si sa dai numarul [ abonament] cuiva si tu sa iti iei frog happy

deci raspuns pentru intrebarea ta... 2 cosmote happy
de Vodafone si Orange nu stiu, stiu doar ca e mai scump

5 răspunsuri:
| SnoopDog19 a răspuns:

Cosmote

| aspir69 a răspuns:

Cosmote 1400 lei

| Alexsb2006 a răspuns:

Depinde foarte mult de tipul de abonament, daca vrei sa il iei la liber iti recomand sa nu il iei de la niciunu din acestia. La conectare cu abonament mare peste 20 euro pe luna il iei ieftin de pe la toti.

| Wolwerine a răspuns:

2.Vodafone
Funda!?

| Wolwerine a răspuns:

1.Vodafone Funda!?