| asdfghjk872 a întrebat:

Poate cineva sa-mi dea niste detalii in legatura cu abonamentele ce privesc telefoanele Nokia Lumia 710 sau Samsung Galaxy S III? Unde ma ajunge mai ieftin, Orange, Cosmote sau Vodafone, unde sunt mai multe beneficii?

2 răspunsuri:
| Robi1444 a răspuns:

Pai la Orange sunt preturi foarte bune, am loat luna trecuta si eu un Nokia lumia 610 pe prelungire contract, si acuma depinde si ce vrei in abonament cate minute mms sms MB, de exemplu eu am 450 MB + acasa router de wifi + minute + sms si platesc in fiecare luna 18 E Cangur.

| ArmywCode a răspuns:

In legatura cu abonamentele telefoanelor, in timp, dupa ce platesti pana ti se termina contractul, ai sa-ti dai seama ca ai platit pretul telefonului+abonamentul lor...deci sfatul meu e sa iti iei telefonul la liber.