| RazvanStefan a întrebat:

Hey TPU!
Vreau sa fac o comanda pe eMAG de 110 lei. Pot comanda chiar daca sunt minor (am 15 ani deci am si buletin )? Care e cea mai buna modalitate de plata si produsele sunt livrate prin posta sau curier? Am vazut ca la comanda de peste 100 de lei scap de taxele de transport. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Prin curier e cel mai sigur, mai ales daca ai transportul gratuit, si vine si mai repede. prin posta risca sa se sparga sau chiar sa dispara pe drum, aia raman fara produs si tu asteptand comanda. plata la curier e cel mai sigur, am comandat multe pe net care mi-au fost aduse de curier si am platit la curier si n-am avut niciun fel de problema niciodata.

| Armatistul82 a răspuns:

Poti comanda dar sa fie taicato langa tine cand scoti pachetul.

| anghel988 a răspuns:

Livrarea se face prin curier rapid DPD.

| Munteanu_Daria_1996 a răspuns:

Da poti dar cel mai sigur e sa cumperi din magazin oricum scrie pe net ca e 110lei dar o sa platesti mult mai mult