| LetyPayne a întrebat:

Hey happy
Voi ati comandat vreodata ceva de pe Amazon.Co.Uk?
Vreau sa fac o comanda dar nu stiu cat de sigura sa fiu straight face
Dau funda happy

4 răspunsuri:
| iasicumpara a răspuns:

Da, am comandat si e OK, platesti si iti ajunge, insa verifica termenul de livrare functie de cand ai nevoie de produs.

| Own3r a răspuns:

Comanda fara probleme happy

| ShopAmerica a răspuns:

Ce ai vrea sa cumperi? Ar fi bine sa compari cu pretul de pe Amazon.com fiindca pe Amazon.com de obicei sunt mai ieftine produsele. Oricum, Amazon e de incredere

| wolfyflower99 a răspuns:

Eu zic sa incerci. E un site de incredere. Parerea mea. happy