| anonim_4396 a întrebat:

Hey)) vreau sa va intreb (fete) daca este asa vopsea cu care iti boiesti parul colorat (rusu,albastru, verde) si se va sterge dupa prima spalare a parului? de unde pot cumpara asa ceva?
funda!

Răspuns Câştigător
| anca28 a răspuns:

Vopsea de par gasesti la orice supermarchet lamgazine mici chiar si la depozite happy te rog imi dai acum fundita?

2 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Te poate ajuta un spray de păr, se duce la prima spălare şi le găseşti pe net
www.bestial.ro

| kiduulets99 a răspuns:

Pai, poti lua de la un magazin special de vopsele si etc. In Bucuresti mai exact! big grin
Sper ca ti-am fost de folos.