| Noone09 a întrebat:

A mai comandat cineva de la shein? Recent am vazut ca livreaza si in Romania si chiar ar vrea sa-mi comand de la ei, insa am inteles ca, comanda ar veni destul de greu (2/3) luni, e adevarat? Mersi

Răspuns Câştigător
| LittleStefX a răspuns:

Hey, dahappy sunt un utilizator de platforme de genul am si testat. A venit dupa 1 luna si jumate. La fel ca joom, wish, sau oricare alta platforma chinezeasca care aduce produse din afara prin posta, dureaza mult, chiar nu stiu de cehappy
Sper ca te ajuta acest raspuns.

| roxana99t a răspuns (pentru LittleStefX):

Stii cumva ce taxe adiționale ar trebui sa platesc pentru o comanda de 65€?